Oferujemy: kolportaż ADRESOWY, kolportaż BEZADRESOWY, kolportaż PUNKTOWY, poligrafia reklamowa, Usługa "Tajemniczy Klient", Hostessy - Promocja nowych produktów, USŁUGI TRANSPORTOWE

Zapewniamy: świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia nam powierzane były wykonywane rzetelnie, z zachowaniem najwyższej staranności i wysokiej jakości.

Zależy nam, aby efekty naszej pracy, przełożyły się na sukces naszych Klientów. Zadowolenie naszego Klienta, jest naszym celem !! Podejmując z nami współpracę, pozwalacie wspólnie osiągnąć ten cel ...

Masz zastrzeżenia co do jakości

Często bywa tak, że kontrahenci nie do końca spełniają warunki umowy.

Zdarzają się sytuacje, kiedy obiecują rzeczy niemożliwe; terminy, najwyższą jakość, których następnie realizacja graniczy często z cudem...

Oto kilka pytań, które mogą nasuwać się w tej kwestii...

  1. Czy zastanawiali się Państwo, w jaki sposób realizowane są wyśrubowane warunki współpracy, które kontrahent bezproblemowo zgadza się wykonać, aby podjąć Państwa zlecenie ?
  2. Czy jako firma, która zleca pewną usługę - wiecie Państwo co jest możliwe naprawdę, a co nie jest wykonalne i czego nie udaje się kontrahentom przeskoczyć, a co poprostu jest zwyczajnie pomijane przez firmy wykonujące zlecenia ??
  3. Czy firma podejmująca od Państwa zlecenie - informuje o specyficznych niemożliwościach oraz występujących niekiedy trudnościach panujących w terenie, często niezależnych od tejże firmy, lecz powodujących pewne trudności organizacyjne oraz opóźnienia, które mogą być przyczyną do niewywiązania sie w 100% z umowy / zlecenia.

Czy są wśród tych pytań - odpowiedzi, które nasuwają się Państwu i dają tym samym wiele do myślenia ??

Jesli tak, prosimy o zadawanie ich nam, nasza załoga jest do Państwa dyspozycji.

Czekamy na wszelkie pytania oraz sugestie - jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości oraz pytania - prosimy o podzielenie się z nami. Jesteśmy po to, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości, pokazać prawdziwe możliwości, jakie można stosować w terenie.

Oczekujemy na pytania w sprawach naszych możliwości dot. jakości usług, wykonywanych przez Kolportex.pl - u nas nie opowiadamy bajek, tylko stosujemy realne, alternatywne metody wykonania usług, zarówno pod względem jakości, formy wykonania oraz terminów realizacji.

Stosujemy realne metody - ustalamy szczegółowe warunki współpracy i jednocześnie informujemy o realnych możliwościach, jakie napotykamy w terenie. Jeśli jest taki problem, który możemy dla Państwa rozwiązać, to uczynimy to dla Państwa.

Jesli jednak okaze się, ze czegoś nie da sie wykonać w sposób przez Państwa zaproponowany - mówimy o tym wprost i proponujemy inne rozwiązanie, lub jego zmodyfikowanie. Tak działa Kolportex.pl.

Firma KOLPORTEX.pl - została stworzona po to, by prawidłowo wykonać wszystkie powierzone nam zadania, wspierać naszych Klientów, jednocześnie dbając o nasz wspólny wizerunek.

kolportex

Kontakt

Kolportex.pl
Kolportaż, Reklama, Poligrafia

59-220 Legnica
al. Rzeczypospolitej 101

Wszelkich informacji udzielamy zarówno telefonicznie jak i za pomocą poczty e-mail.
Masz pytania, wątpliwości - napisz do nas

O nas

Ideą firmy KOLPORTEX.pl jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia nam powierzane były wykonywane rzetelnie, z zachowaniem najwyższej staranności i wysokiej jakości. Chcemy być postrzegani jako firma, realnie podchodząca do swych zadań, oferująca realne warunki współpracy, bez zbędnego obiecywania rzeczy niemożliwych, których nastepnie nie moglibyśmy zrealizować.

Komunikaty

Usługa "Kolportex-trans" to kolejny etap rozwoju firmy Kolportex.pl. Usługi Transportowe, które oferujemy, to wynik długotrwałej współpracy z wieloma firmami, których rozwój wymagał także naszego rozwoju - właśnie w transporcie. Przez długi okres czasu nabraliśmy niezbędnego doświadczenia, zatrudniliśmy dodatkowych pracowników - kierowców, którzy korzystając z naszej floty samochodów dostawczych - realizowali kolejne zlecenia dla naszych Partnerów na terenie całego Kraju, a także w Krajach Unii Europejskiej.

design: altex ht © 2012, 2013